Ladakh Freeride Expedition 2013

Wpis 146 z 351
<!--:pl-->Ladakh Freeride Expedition 2013<!--:-->

Jednym ze składników enduro jest na pewno odkrywanie i poszukiwania nowych miejsc i tras, taka wyprawa jak Ladakh Freeride Expedition to marzenie każdego enduraka dlatego też miło jest nam jest objąć patronat medialny nad tą ekspedycją, od teraz będziemy Was na bieżąco informować o jej postępach. Na początku zapraszamy Was do zapoznania się z ideą wyjazdu.

Jest to wyprawa w rejon Ladakh (Indie, Jammu i Kaszmir), która zakłada eksplorację rejonu na rowerach górskich oraz wejście i zjazd ze szczytu Chamser Kangri (6622m) jako punkt kulminacyjny wyprawy.

Głównym celem naszej wyprawy będzie zdobycie szczytu Chamser Kangri mierzącego 6622 m n.p.m., znajdującego się w rejonie Ladakhu, położonego pomiędzy Himalajami, a górami Karakorum. Prawdopodobnie do tej pory nikt nie dokonał pełnego zjazdu na rowerze z takiej wysokości.

ladFR_logo_cien
Nasz wyjazd planujemy na sierpień 2013 roku, kiedy to na płycie lotniska, gotowi do górskiej akcji, stawimy się w składzie: Klaudiusz Duda, Marcin Kleszcz, Kuba Siudut, Piotr Zdanecki

Kilka słów o nas:

Należymy do nieformalnych grup freeride’owych Born To Roam i G3R (nasze dokonania można zobaczyć na stronach www.borntoroam.pl, www.g3riders.com i carpathian-bike.blogspot.com).
Mamy już na swoim koncie kilka ekstremalnych zjazdów w egzotycznych górach: Atlas Wysoki w Maroku, meksykańskie wulkany, Kaukaz w Gruzji. Dodać do tego trzeba eksploracje rowerowe w Alpach szwajcarskich, włoskich Dolomitach, hiszpańskiej Sierra Nevada, w Norwegii, w Karpatach na Ukrainie, Słowacji i w Rumunii.

Posiadamy niezbędne doświadczenie w organizowaniu wypraw wysokogórskich nabyte dzięki wspinaczce w najwyższych rejonach górskich: Himalaje, Karakorum, Hindukusz.

Zapraszamy na stronę wyprawy na Facebooku.

Patronat medialny wyprawy zapewniają:

patroni

1 komentarz

Edna Rowcroft10 lutego 2015 at 12:26Powtórz

Admiring the hard work you put into your website
and detailed information you offer. It’s great to come across a
blog every once in a while that isn’t the same unwanted rehashed
material. Great read! I’ve saved your site and I’m adding your RSS
feeds to my Google account.

Menu