Premiera filmu „Path Finder” już 28 lutego

Wpis 32 z 351
Premiera filmu „Path Finder” już 28 lutego

Powstawanie filmu Path Finder obserwujemy od zeszłego sezonu. Mariusz i Tomek co jakiś czas dostarczają nam nowe urywki z wypraw, a my z chęcią dzielimy się z wami efektami ich pracy. Niejednokrotnie mieliśmy okazje podpytać Mariusza o postęp w tworzeniu Path Finder’a, o miejscówki, które odwiedzili i jesteśmy pewni, że warto pofatygować się do Krakowa, aby zobaczyć film na dużym ekranie. Naszej delegacji z pewnością nie zabraknie, nie tylko z powodu samej premiery, ale także dlatego, że chcemy spotkać się z wami.

 

W dniu 28 lutego 2015, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się premiera polskiego filmu „Path Finder”, prezentującego przygody starych wyjadaczy enduro –. Mariusza Bryji Tomka Dębca – którzy zabiorą Was w podróż w najdziksze góry Europy. „Path Finder” odwiedził polskie Bieszczady, Rumunię, Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwację.
_DSC2071

Enduro to odmiana kolarstwa górskiego, która coraz częściej kojarzy się ze współzawodnictwem, ale bohaterzy „Path Findera” przypominają, że to przede wszystkim przygoda polegająca na czerpaniu przyjemności z jazdy w pięknym terenie, eksploracja terenu i emocje, jakie wiążą się z odkrywaniem nowych ścieżek i krajobrazów.

Mariusz Bryja i Tomek Dębiec, duet polskich rowerzystów stojący za bardzo dobrze przyjętym filmem „Enduro Me” (2011), postanowił raz jeszcze zebrać ekipę filmową i ruszyć na poszukiwanie najciekawszych miejsc do jazdy na rowerach.

_DSC6523

Obaj bohaterowie filmu, to wielokrotni medaliści zawodów w dyscyplinie enduro, posiadający nadzwyczajne umiejętności w wyznaczaniu i pokonywaniu na rowerach zjazdów w dzikim górskim terenie. W ramach realizacji zdjęć do filmu „Path Finder” postawili sobie za cel udać się w góry bardzo dzikie, rzadko odwiedzane przez ludzi. Tym samym, wybór padł na polskie Bieszczady, góry Rumunii, Bośni i Hercegowiny, a także niezwykle malownicze chorwackie wybrzeże.

_DSC9281

Podczas kręcenia filmu, ekipa filmowa ASF Studio dołożyła wszelkich starań, by film w warstwie wizualnej nie odbiegał od światowych produkcji tego typu. Zobaczymy więc wspaniale uchwycone plenery, ujęcia z lotu ptaka oraz niesamowite zbliżenia pokazujące najdrobniejsze detale. Olbrzymi ekran kina Kijów.Centrum pozwoli widzom w pełni docenić kunszt filmowców, umiejętności bohaterów filmu i znaleźć się w samym centrum wydarzeń.

_DSC2022

Film „Path Finder” to zdecydowanie jedna z najmocniejszych polskich propozycji filmowych adresowana do entuzjastów sportów akcji!

 

Informacje dotyczące premiery

Data: 28.02.2015
Miejsce: kino Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, Kraków
Start premiery: 19:00
Bilety: kasy kina Kijów.Centrum oraz system Ekobilet: http://bit.ly/BiletyNaPathFinder

Trailer filmu: http://bit.ly/TrailerPathFinder

 

, , , , ,

2 komentarze

Robert18 lutego 2015 at 12:36Powtórz

Czy film wejdzie również do kin w Warszawie?

EMTB18 lutego 2015 at 12:46Powtórz

Chłopaki z Pathfindera planowali seans tylko w Krakowie, ale za kilka tygodni cały film będzie dostępny online.

Menu