Rowerowe Podróże

Wpis 205 z 351
Rowerowe Podróże

Rowerowe Podróże

 

Jeżeli marzysz o rowerowej wyprawie, lubisz jeździć po sprawdzonych trasach, chcesz się odprężyć, nastawić wyłącznie na jazdę, a nie załatwianiu spraw organizacyjnych, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Zawieziemy Cię na miejsce, przejedziemy razem najlepsze trasy w danym regionie i znajdziemy dla Was sprawdzone noclegi i restauracje.

Czeka już na was 9 osobowy bus z przyczepą przystosowaną do transportu rowerów. Będzie on Was zabierał gdzie tylko zechcecie, łącznie z wwożeniem na męczące przełęcze, bo na pewno Was nie kręci jeżdżenie w górę po asfalcie. Na zachodzie nazywają to “shuttle”, my mówimy prom kosmiczny, ale nie oto  chodzi – ważne żeby było minimum asfaltów i maksimum frajdy z jazdy po górskich szlakach.

W naszej ofercie planujemy wycieczki jednodniowe, weekendowe oraz wyprawy dłuższe – tygodniowe. Jeździć będziemy zarówno po Polsce jak i Europie, a docelowo zamierzamy zwiedzić cały świat.

W tym roku przede wszystkim chcielibyśmy Wam zaprezentować miejscówki najdłużej przez nas znane – czyli wszystkie pasma górskie Dolnego Śląska, oraz te które najbardziej nas zachwyciły – czyli Alpy. Czekamy też niecierpliwie na Wasze głosy i sugestie – na przykład przez ankietę lub w dziale „Rowerowe Podróże EMTB.pl”.

 

 

 

 

 

 

1 komentarz

Maryland1 maja 2016 at 13:03Powtórz

Thanks for sharing. Your post is a useful cotobirutinn.

Menu