Rusza sezon EMTB Enduro!

Wpis 31 z 351
Rusza sezon EMTB Enduro!

Miło nam poinformować, że już za niecały miesiąc rozpoczynamy sezon Enduro pierwszymi zawodami na Ślęży. Starając się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, słuchaliśmy uwag i sugestii, które przekazywaliście nam przez cały ubiegły sezon. W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić kilka nowości na naszych zawodach.

Jedną z nich jest nowy system pomiaru czasu, który będzie zapewniał wyniki z jeszcze większą dokładnością. Nie będziecie musieli przykładać chipa na starcie i celować z dokładnym hamowaniem przy tyczce pomiarowej na mecie. Wystarczy przemknąć przez bramki pomiarowe na starcie i mecie OS-u. Dodatkowo chipy umieszczone na waszych rowerach będą bardzo wyraźnie informowały o poprawnym odczycie. Mniej obsługi, mniej stresu, więcej radości z jazdy!

22

Nowy pomiar czasu to też możliwość publikowania wyników w trakcie trwania zawodów.  Podczas pierwszej edycji będziemy testować możliwości jakie stwarza nowy system i postaramy się, aby w czasie zawodów w internecie, pojawiły się wyniki po jednym z OS-ów.

W związku z wprowadzeniem nowego systemu pomiaru czasu zmianie uległa opłata startowa. Najniższa wysokość opłaty startowej została podniesiona z 50 do 80 zł. Jednak w tym roku nie trzeba będzie kupować numeru startowego oraz “zegarka” na rękę. Każdorazowo na zawodach będziemy wypożyczać chip montowany na Wasz rower. Po zakończeniu zawodów chipy będziecie zwracać.

W tym roku nie zmienił się limit ilości uczestników zawodów, więc aby mieć zapewnione miejsce na liście startowej warto zapisać się już teraz.

45

Warto też wspomnieć, że wszystkie edycje zawodów EMTB Enduro będą klasyfikowane w Polish Enduro Series. O szczegółach ogólnopolskiej klasyfikacji poinformujemy wkrótce.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

, ,

1 komentarz

Wonder Boy7 marca 2015 at 18:09Powtórz

To sa naprawde zajebiste informacje:-)

Menu