Startujemy z POMBA

Wpis 48 z 351
Startujemy z POMBA

Jak już pewnie część z Was zdążyła zauważyć, ostatnio wystartowaliśmy z POMBA, czyli naszym zupełnie nowym przedsięwzięciem. Chcemy dzisiaj wyjaśnić Wam, co nas do tego zmotywawało i co chcemy robić jako POMBA, a co jako EMTB.pl.

EMTB.pl powstało jako strona i forum internetowe poświęcone tylko i wyłącznie Enduro. Jednak przez 7 lat działania zaczęliśmy również angażować się w działania, które zaczęły się już nie do końca mieścić w definicji enduro. Są to między innymi nasze szkolenia techniki jazdy, wszystko co związane z budową singletracków oraz popularyzowanie MTB wśród kobiet i dzieci.
2014-08-29_12-29-20_DSC_7218
Aby to trochę uporządkować, postanowiliśmy że „prawdziwe enduro” będzie nadal domeną EMTB.pl, natomiast projekty dotyczące bardziej ogólnego MTB będziemy realizować jako fundacja POMBA.

Docelowo chcemy aby POBMA stała się źródłem informacji oraz służyła pomocą wszystkim osobom i organizacjom, które mają pomysł na realizację projektu związanego z kolarstwem górskim, a brakuje im niezbędnego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy.

2014-08-30_16-12-37_DSC_7577

W tym celu nawiązaliśmy współpracę z IMBA Europe, producentem rowerów Kross, nadleśnictwami, samorządami i innymi partnerami. Jesteśmy przekonani, że razem uda się nam stworzyć w Polsce możliwie najlepsze miejsce do jazdy na rowerze górskim!

Nasze obecne działania to szkolenia techniki jazdy, konsultacje przy budowy BikeAreny w Mieroszowie, przygotowujemy projekt sieci singletracków w Jeleniej Górze i kilka innych projektów, o których dowiecie się już niedługo. Jeśli chcecie nam pomóc i być na bieżąco informowani na temat naszych działań to zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.pomba.pl oraz profili społecznościowych facebook.com/FundacjaPOMBA oraz twitter.com/FundacjaPOMBA.

DSC_6173

POMBA wspiera Kross

kross_do_www

3 komentarze

voy2s5 września 2014 at 12:41Powtórz

Mala literówka: w Jeleniej Górze

Michał Jurewicz5 września 2014 at 12:45Powtórz

Dzięki, już poprawione

japek8 września 2014 at 13:00Powtórz

tak trzymać

Menu